O nás


Spoločnosť GURUHOKEJ s.r.o. bola založená v roku 2005.


Prvotným cieľom spoločnosti bolo prevádzkovať maloobchodnú predajňu v Košiciach, ktorá dones sídli na adrese Kavečanská cesta 1/A. Na tomto mieste nájdete široký výber príslušenstva pre hokejistov, in-line hokejistov, hokejbalistov a florbalistov. Rovnako poskytujeme akýkoľvek servis na hokejové potreby. Od vzniku spoločnosti sa venujeme aj dovozu hokejových produktov so zahraničia s cieľom veľkoobchodu pre Slovensko a susedské štáty. Nadviazali sme spoluprácu s firmou Blue Sports Kanada, ktorej značky sme výhradným dovozcom pre Slovenskú republiku. Úzko spolupracujeme aj s firmou Bauer, svetovým lídrom v oblasti hokejových potrieb.


Po kríze v roku 2008 sme hľadali aj nové možnosti ako uspokojiť dopyt zákazníkov a hlavne pomôcť finančne poddimenzovaným klubom a tak sme v spolupráci s českou firmou Hockeyland Olomouc vytvorili vlastnú značku Raptor-X. Sortiment sa tak rozšíril o kvalitné hokejové produkty za prijateľné ceny. Ponuku zo začiatku tvorili najmä tréningové oblečenie (dresy, štucne, ribaná, ponožky, šnúrky), potreby na hokejbal (lopty, holenné chrániče, rukavice) a potreby na in-line hokej (puky, kolieska, ložiská). Neskôr sme pridali chrániče zubov, fľaše a termoobaly, rôzne druhy suspenzorov a plexisklá na prilby. V neposlednom rade ponúkame hokejový servisný materiál (nity, očká, lisy, brusivo, diamantové orovnávače, keramické vidličky, šnúrky, pásky).


Rok 2018 je teraz ďalším míľnikom, pretože sme pre vás pripravili úplne nový eshop, aby ste svoje obľúbené značky mohli nakupovať z pohodlia domova. Za čas fungovania spoločnosti sme obslúžili a uspokojili široký okruh spokojných zákazníkov. Staňte sa aj Vy jedným z nich.


Tešíme sa na vašu návštevu.

Kolektív GURUHOKEJ s.r.o.